Kjo është e ardhmja e Dembeles dhe Coutinhos

May 3, 2020
barcelona104

Nënkryetari i Barcelonës, Jordi Cardoner ka pohuar se klubi spanjoll do të marrë pjesë në afatin e transferimeve duke bërë shkëmbime të lojtarëve.

Kjo gjë sipas tij do të bëhet pasi që pandemia ka prekur financiarisht klubin.

Po ashtu ai ka treguar se deri më tani Barcelona ka humbur më shumë se 120 milionë euro, shkaku i pezullimit.

E dy lojtarët që pritet të largohen nga Barcelona janë Dembele dhe Coutinho por nënkryetari po ashtu konfirmoi se Barcelona do të marrë në konsideratë oferta shkëmbimi për të gjithë futbollistët, përjashtuar këtu Messin dhe Ter Stegen.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: info@kosovain.eu


Për ne