Me një fotografi të ëmbël, Lea Michele e konfirmon shtatëzëninë e saj

May 3, 2020
Lea mitchelle 01

Aktorja amerikane ka konfimuar lajmin për shtatëzëninë e saj. Lea Michele është shtatzënë për herë të parë me burrin e saj Zandy Reich. 33-vjecarja postoi një fotografi ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

Foshnja natyrale zbulon: Ajo i stiloi tresat e saj zeshkane me shkëlqim dhe të drejtpërdrejtë dhe dukej se kishte shumë pak veshje pa grim

Kështu, në përshkrim ka shkruar “Shumë mirënjohëse” dhe e ka shoqëruar me një emoj të zemrës së verdhë. Herën e fundit kur trupi i saj u pa në Instagram ishte më 4 prill, por ajo fshehu barkun me një triko të madhe.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: info@kosovain.eu


Për ne