Sanchez dështon edhe te Interi, megjithatë gjiganti tjetër italian interesohet

May 3, 2020
sanchez 01

Sky Sport Italia raporton se ylli kilian po kërkohet nga Roma, në formulën e huazimit, përcjell lajmi.net. Sanchez është në pronësi të Manchester United, dhe ka shumë rëndësi se si trajneri Ole Gunnar Solskjaer do të vendos për të ardhmen e tij.

31 vjeçari, është në mesin e lojtarëve më të paguar te Manchester United, dhe në rast largimi, ‘Djajtë e Kuq’ do të preferonin një shitje të plotë të tij.

Këtë sezon tek Inter në Serie A, ka shënuar një gol në nëntë paraqitje.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: info@kosovain.eu


Për ne