Victoria Beckham dhe fëmijët na sjellin pamje brenda ditëlindjes së David (Foto)

May 3, 2020
Victoria 01

David Beckham festoj ditëlindjen e tij të 45-të dje dhe mori shumë urime dhe dhurata interesante të cilat ne i pamë përmes rrjeteve sociale.

Ylli nderohet me një përshutë dhe vezë në shtrat, letër ambalazhi e personalizuar dhe një lojë klasike Arcade të bëra nga djali i tij Cruz, 15 vjeç, dhe gruaja e tij Viktoria. Ai mund të jetë duke festuar ditëlindjen i mbyllur, por kjo nuk e ndaloi David Beckham të kalonte një ditë të mirë të shtunën.

Dizajnerja e modës e publikoi një Story në Instagram për të treguar me krenari: një sanduiç me përshutë dhe vezë me fjalët “ love you “ të shkruara në pjatë me ketchup.

Pastaj ajo tregoi krijimin e saj, një letër blu për mbështjellje me kokën e Davidit të shtypur në të. Victoria u tha ndjekësve të saj: ‘Kështu është ditëlindja e Davidit dhe ne thjesht po paraqesim të gjitha dhuratat dhe më duhet të them, unë jam e fiksuar pas kësaj letre ambalazhi. ‘Dashuroj personalizimin e dhuratave’.

Cruz më vonë ngarkoi një fotografi të Davidit duke luajtur një lojën klasike Arcade, me fjalët: ‘Babi duke provuar ta thyejë rekordin tim’.

Djali i tyre i mesëm kishte bërë edhe një postim të ëmbël të ditëlindjes në Instagram-in e tij. ‘Babi të dua aq shumë Gëzuar ditëlindjen. Kalofsh një dite te mirë’.

Romeo, 17 vjeç, gjithashtu ndau mesazhin e tij për babanë e tij: ‘Gëzuar ditëlindjen baba, unë të dua aq shumë dhe shpresoj që të kesh ditën më të mirë. ️Më fal që tani zyrtarisht jam më i gjatë se ti.’ Beckham mori shumë urime edhe nga miqtë dhe familjarët tjerë të tij.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: info@kosovain.eu


Për ne