Tyler Cameron sqaron se nuk është babai i fëmijës së Gigi Hadid

May 3, 2020
gigii 01

Ditë më parë është bërë e ditur shtatzënia e modeles Gigi Hadid me të dashurin e saj, Zayn Malik. Por, para kësaj ajo kishte qenë në një lidhje dashurie me Tyler Cameron, e që ka bërë fansat të pretendojnë se ky i fundit mund të jetë babai biologjik i fëmijës, shkruan Daily Mail, transmeton Objektiv.

Mirëpo, Tyler ka sqaruar se ai nuk është babai i fëmijës së modeles, ndërsa ka komplimentuar aftësinë e saj të të bërit nënë.

“Unë jam i ngazëllyer për të. Jam i lumtur për të. Ajo do të jetë një nënë e shkëlqyeshme”, ka deklaruar Tyler.

Ai gjithashtu mohoi se foshnja është e tij, duke thënë: “Jo, jo, por ajo do të jetë nëna më e shkëlqyer. Ajo është një person i dashur dhe i mahnitshëm”.

Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e konfirmoi zyrtarisht se ishin çift, Gigi dhe Cameron raportohet se ishin së bashku në fund të vitit të kaluar.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: info@kosovain.eu


Për ne